Materiały dla uczniów z biologii

Drodzy Uczniowie klas V, VI, VII oraz VIII

Bardzo proszę o zapoznanie się z materiałem dotyczącym przedmiotu biologia z wykorzystaniem

e-podręcznika na platformie https://gov.pl/zdalnelekcje rekomendowane przez MEN do nauczania na odległość.

Po wnikliwym zapoznaniu się z materiałem należy w zeszycie przedmiotowym umieścić:

• temat lekcji,
  • polecenia zawarte w lekcji i odpowiedzi na nie,
  • zapis i wykonanie pracy domowej.

Za pośrednictwem portali społecznościowych (FB, Messenger) będę publikować materiały do samodzielnego opracowania w formielinków do platform edukacyjnych lub gotowych materiałów dostępnych w Internecie. W tym celu proszę o tworzenie grup klasowych, co ułatwi nam kontakt. Dbajcie o siebie i innych.

Życzę zdrowia

Pozdrawiam. Alina Nalewaj